Sbal ho :D

14. března 2010 v 14:38 | Lenka Jonatová |  O klukách ♥♥♥♥
Rada č. 1: Vyberte ten správný objekt
Zní to jednoduše, než jaké to doopravdy je. Vybrat toho pravého není legrace. Předně si uvědomte, co hledáte. Krátkodobé pobavení, oporu ( možná i tu finanční) nebo lásku na celý život?
Pokud jste se pousmála nad první možností, pak hledejte po diskotékách, barech a hlavně po dovolených. Tam všude jsou muži, kteří pravděpodobně hledají to samé. Jestli se poohlížíte po nějaké té opoře, ať už finanční či jiné, začněte hojně navštěvovat lepší restaurace, bankety a jiné společenské události. Zástupce poslední možnosti je nejtěžší najít. Často se stane, že se promění z krátkodobé známosti či z muže-opory. Nikdy přesně nevíte, zda zrovna ten je vhodný kandidát. Obecně ale platí, že tyto typy se vyskytují v knihovnách, kinech, divadlech a v supermarketech. Jsou to solidní muži- intelektuálové kteří se plytkými city ani nezabývají. Otázkou je, nakolik se dokážete obrnit proti nudě, pokud jste temperamentnějšího rázu….
Rada č. 3: Nahoďte a zasekněte.
Až tedy upoutáte Jeho pozornost, je řada na navázání osobního kontaktu. Nejlepší je narafičit situaci tak, aby se začal bavit on s vámi nebo alespoň nabyl pocitu, že kontakt započal on sám. Neberte mu jeho roli lovce. Projděte se kolem něj ladným krokem, neustále udržujte oční kontakt. Jemně se usmívejte. Za každých okolností buďte milá a slušná, sprostá slova se do prvního kontaktu určitě nehodí. No jak byste si připadala vy, kdyby k vám přišel na první pohled úžasný kluk, před vámi by přehodil žvýkačku z jednoho koutku úst do druhého a houknu:,, Ty krávo! Si docela pěkná kost, to mě poser, jak se máš, kotě?"
Při prvním navázání očního kontaktu z jeho strany pak plaše sklopte oči k zemi a zaručeně zapůsobí i úsměv plachého zvířátka, zkuste se i trochu začervenat, není nic roztomilejšího.
Rada č. 4: Udržujte ho v neustálé pohotovosti
Nikdy si vámi nesmí být úplně jistý. Nezanedbávejte kvůli němu koníčky a kamarády, i když byste nejraději byla 24 hodin s ním. Chlapi jsou neskutečně líná stvoření, jakmile mají to co chtěli, přestanou se snažit. Nechte ho žárlit ale pozor, nehroťte situaci. Není problém ze schůzky odejít o pár minut dříve s tím, že máte ještě sraz s kamarádem, co potřebuje pomoci s matikou. Ale nikdy nezapomeňte poznamenat: ,,Ale ty jsi stejně nejlepší." nebo ,,Vždyť víš, že mám ráda jenom tebe!"…..a podobně.
Rada č. 5: Překvapujte
Nuda je zabijákem každého vztahu. Vkrádá se pomalu a nepozorovaně. Věci, co dříve přišli úžasné se stávají všedními a okoukanými. Nemusíte přímo šokovat jako třeba přijít od holiče s hlavou na zeleno a se slovy:,,To je kvůli tomu, aby ses se mnou nenudil!"
Stačí úplně malá oživení. Jiný parfém, jestli nosíte pořád jen džíny, pořiďte si minisukni, jestli jste až doposud neuvařila nic jiného než čaj, zkuste ho překvapit nějakým jednoduchým jídlem. A co vztah okoření úplně nejlépe: sex. Zkuste striptýz, otevřete mu dveře nahá, převlékněte se za dominu nebo si zapleťte copánky a stylizujte se do ,,zlobivé holčičky".
Rada č. 6: Odstraňte konkurenci
Konkurence je všudypřítomná. Existuje spousta žen, pro které není závazek muže žádná překážka (jak se říká, manželství - nebo vztah - není nemoc). Až tedy budete například na nějakém večírku a na Vašeho partnera si začne dělat nárok nějaká jiná, vůbec se nezabývejte myšlenkami typu ,,Je hezčí, hubenější, mladší,......"Ne, buďte sebevědomá a važte si své ceny. Nedělejte scény, ale překážku odstraňte s grácií. Přijďte ladně až k nim, obejměte partnera kolem pasu a chvíli tak mlčky zůstaňte. On jistě znervózní a minimálně vás představí. S úsměvem si s ní potřeste rukou (nezapomeňte na dobrý stisk a podívat se přímo do očí aby soupeřka věděla, že se nebojíte). A pak klidně prohoďte něco jako :,,Miláčku, nedáš si se mnou drink? Nerada piji sama...."a ladně ho vymanévrujte z jejího pole působení.
Pokud situace nastane někde na ulici a činitelem bude váš partner, nepanikařte. Tak třeba častá situace: Jdete spolu venku, držíte se za ruce a vy ho najednou přistihnete jak se zájmem sleduje-li kolem procházející dlouhonohou krásku, můžete zareagovat různě. Třeba hystericky zaječet, že už vás vůbec nemiluje nebo utrousit jedovatou poznámku ,,Utři si slinu," ale úplně nejlepší je jen poznamenat.,,Pěkná prdelka, s tou bych si dala říct." Uvidíte jak Váš přítel zbystří a vy stoupnete v ceně.
Rada č. 7: Jak odejít ve stavu nouze
Tato rada je snad stejně důležitá jako ta první. Jak často se setkáme s problémem, kdy už nerozeznáme stav lásky a vztahu ze zvyku či pohodlnosti. A život je příliš krátký na to setrvávat v jednom vztahu aniž bychom byly spokojené. Je těžké rozeznat pohodlnost od lásky. Přesto ale existuje pár ukazatelů. Tak třeba když vám vůbec nechybí, když nejste s ním. Když by jste raději byla s někým jiným nebo pokud ráno vstáváte otrávená a s větou: ,,Nech mě být, přijdu pozdě do práce!" V takovém případě nekoukejte nalevo, napravo a vraťte se k bodu číslo jedna.Sbal ho
  1. odlišuj se - Prostě buď svá. Nemusíš být výstřední. Nemusíš provokovat. Stačí, když si budeš držet svůj styl a nebudeš se opičit po ostatních. Chovej se a oblékej prostě tak, jak to cítíš.
  2. hraj očima - Začni se na něj koukat. Až tvůj pohled zachytí, uhni očima. Můžeš to tak udělat třeba dvakrát nebo třikrát. Tím v něm vyvoláš velkou zvědavost. Jakmile se pak vaše pohledy střetnou , budeš mít vyhráno !
  3. buď odvážná - pohupuje se sám na parketu ? buď odvážná a přitanči k němu. Buď sexy a uvidíš že se chytí.
  4. dej mu šanci - pokud sám udělá první krok, vyjdi mu vstříc. Nenech ho trápit před všemi kamarádky.
  5. usmívej se - když kolem tebe projde usměj se na něj. Krásnému úsměvu se těžko odolá a on ti ho určitě oplatí. Zkus se pak usmát ještě jednou a máš vyhráno.
  6. zjisti si jak se jmenuje - když zjistíš jak se jmenuje a pak ho oslovíš nebo pozdravíš jménem uděláš na něj veliký dojem.
  7. zalichoť mu - Až se příště zase uvidíte nahoď nějakou super lichotku. Třeba: jé ty máš ale krásný účes nebo v tom novém tričku ti to fakt sekne. Uvidíš že hned pookřeje .
  8. povídej si s ním - začal se s tebou bavit ? využij příležitosti a vymysli další témata ! čím déle si mezi sebou budete povídat , tím delší mezi vámi bude kontakt a on si snad všimne jaká si fajn holka.
  9. zahraj omyl - dojdi k němu zezadu a zaťukej mu na rameno. Jakmile se otočí , zatvař se překvapeně a řekni něco jako : jé sorry , já jsem se spletla . když ho zaujmeš , určitě se s tebou dá do řeči.
  10. používej řeč těla - zkus se ho sem tam nenápadně dotýkat . třeba mu narovnej pramínek vlasů nebo jakoby se dotkni jeho tváře. I takoé jednoduché věci občas neuvěřitelně působí.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama