Odhal tajemswtví klučičího těla

9. května 2010 v 12:15 | Lenka Jonatová |  O klukách {02}
Hlava
Věděla jsi, že něžné hlazení po hlavě a laškovné čechrání vlasů spustí ve tvém miláčkovi doslova vodopád štěstí?
Ano, páni kluci jsou rádi rozmazlováni dotyky a po chvíli doslova předou blahem.Navíc začnou mimoděk něžnosti oplácet sejnou vrchovatou měrou, tak proč si tu radost navzájem nedopřát, né?
Uši
Začnem u statistiky, která dokazuje, že rovným 48% kluků naskočí husí kůže, když jim začneš šeptat do ouška milostná slůvka a zahrneš je svým horkým dechem. Něžné okusování ušních lalůčků nemusí vyhovovat sice každému, ale většina kluků si to ochotně nechá líbit.
Rty
Líbat můžeš něžně, nesměle nebo vášnivě a nikdy nic nezkazíš! Pokud dokáže kluky rozpálit něco tak naprosto nevinného, tak je to právě líbání! Tip: 43% kluků se zavděčíš lehkým(ale opravdu jen lehoučkým) kousáním do rtíků, které vyvolávají další erotické představy.A perlička nakonec: Je dokázáno, že ten, kdo se často a vášnivě líbá, si prodlužuje život nejméně o dalších 5 let. Zajímavá motivace, že?
Krk
Polibky na krku zbožňují nejen holky,ale i kluci.Jak na to? Zkus svými rty zabloudit od rtů ke krku a pomalu sklouzávat stále níž až k jamkám klíčních kostí.Pokud do mazlení zapojíš i jazyk, garantuju rychlý a spolehlivý účinek!
Bradavky
Vzrušuje tě, když se dotkneš svých bradavek?Aby ne! Tahle dvě místečka jsou velice citlivá na dotek a u kluků je to úplně stejné! Pokud tedy uchopíš jeho bradavky jemně mezi prsty a budeš jí jemně hýčkat svým jazykem, uvidíš, jak rychle tvůj miláček zareaguje.Každý druhý kluk je totiž štěstím bez sebe!
Prsty
Pusinkovat, sát a pohrávat si jazykem můžeš se všemi jeho prstíky a věř, že reakce bude víc než bouřlivá!Většina kluků se blahem rozplyne, když na prstech ucítí tvé smyslné rty a nejpozději u palce první ruky ti slíbí modré z nebe, jen když nepřestaneš.Tak co, vyzkoušíš to?
Záda
Možná se to nezdá, ale právě na zádech se nachází tisíce malých nervových vláken, kterým dělá neskutečně dobře masáž voňavým éterickým olejíčkem! Pro zamilované dvojice je ideální vzájemná masáž, která vaše těla nejen milostně naladí, ale doslova rozpálí!
Moje účinná zbraň: Pokud máš delší nehtíky, zajeď při objímání svému miláčkovi pod tričko a jemně ho šourej po zádíčkách a bocích.Tohle miluje snad úúúplně každý a tvůj miláček tě samou láskou sní = )
Pupík
Místečko, které láká k pomazlení, k hrátkám s minerálkou nebo kostkami ledu, které na rozžhaveném těle roztajou jako na rozpálené plotně.Výsledkem bude husí kůže a vzrůstající milostná touha.
Penis
Je bezkonkurenčně nejvzrušivější místo klučičího těla.Už jen pomyšlení, že se dotýkáš jeho penisu, zaplaví tvou lásku vlnou rozkoše.Dovoleno je v podstatě všechno, co se líbí vám oběma, ať už jde o pevný stisk nebo něžné dotyky, líbání nebo jen hlazení.
Zadeček
Mít zadeček ideálních tvarů a rozměrů, to je nejenom přání každé druhé dívky, ale také celých 45% kluků.Většina kluků totiž miluje, když jim dívky při objímání doslova zarývají nehty do jejich zadečků a střídají je s něžným hlazením, takže ostych stranou.
Vnitřní část stehen
Hlazení této části klučičího těla vyvolává pomalé, ale takřka 100% jisté vzrušení, aniž by ses při tom dotkla jeho penisu.Něžné pohlazení po vnitřní straně stehen je prostě jistou předehrou k vášnivému milování = )
Podkolení
Možná by tě nikdy nenapadlo, že právě tohle na pohled nevinné místečko může mít nějakou souvislost s erotogeními zónami, ale je to pravda!Pokud tedy se svými něžnými polibkami zabrousíš až do podkolení, dostaneš ho stopro na kolena!
Chodidla
V tomto místě se snad sbíhají všechna nervová zakončení, takže pokud se ti tvůj kluk svěří s tím, že by se mu líbilo, kdyby ses dotýkala jeho chodidel a prstů, věř, že to myslí vážně.Chodidla jsou začarovaným kruhem a jakousi centrálou veškeré rozkoše, na kterou bys neměla zapomínat!
Tak co myslíte?Je to vážně pravda nebo jen nějaké výmysly?…Já osobně si myslím, že je to pravda, protože podle některých těhle zásad se já řídím…Jaké používám je myslim zbytečné sem psát = ) Jen jsem se chtěla podělit o některé fígly a vychytávky, co se používaj na kluky.Stejnak ale každá ví, co se klukovi, kterého má,líbí. Nikde ovšem není psáno,že by se mu nemohla líbit i úplně jiná věc, kterou jste spolu nezkoušeli
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama